MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG je jedním z vůdčích mezinárodních výrobců stavební chemie a technologií. Skupina má sídlo v Bottropu a se svými 2 500 zaměstnanci je aktivní ve 40 zemích a již více než 50 let poskytuje řešení pro zušlechťování betonu a pro ochranu a údržbu staveb.

video MC Bauchemie

MC-Bauchemie s.r.o. má v ČR dvě samostatné odborné divize, divizi MC FOR CONCRETE INDUSTRY a divizi MC FOR INFRASTRUCTURE, INDUSTRY & BUILDINGS. Portfolio produktů naší divize MC FOR INFRASTRUCTURE, INDUSTRY & BUILDINGS najdete v jednotlivých sekcích těchto stránek.

V naší každodenní činnosti se snažíme vždy plnit naši firemní filozofii a nabízet Vám pouze ověřená a spolehlivá řešení.

BE SURE. BUILD SURE.

...celý článek

Aktuálně

Aktualizace ke koronaviru: Schopnost dodávek zajištěna

Naše firma respektuje všechna současná zákonná nařízení vlády a také doporučení zdravotnických úřadů a učinila vedle rozsáhlých hygienických pokynů a pokynů pro chování další podniková opatření. Naše schopnost dodávek není omezena. Více v článku v sekci Nové technologie.

Nové technologie

Aktualizace ke koronaviru: Schopnost dodávek materiálů zajištěna

Narůstající šíření nového koronaviru udržuje svět již několik týdnů v napětí. Drastická opatření přijatá naší vládou i vládami okolních zemí vedla k omezením v oblasti sociálního života a hospodářství. Společnost MC-Bauchemie učinila již dříve opatření, aby chránila zdraví svých pracovníků a jejich rodin a také zákazníků a obchodních partnerů, a aby zajistila výrobu a také schopnost podniku dodávat.

MC-Injekt 2133 zastaví velmi rychle vodu

Vyvinuli jsem pro Vás zcela novou jednosložkovou injektážní pryskyřici MC-Injekt 2133 k rychlému zastavení silných průsaků vody ve stavebních konstrukcích nebo výkopech. Více informací se dozvíte v sekci Nové technologie.

Rychlý kontakt

MC-Bauchemie s.r.o.

Skandinávská 990
CZ-267 53 Žebrák

Tel. +420 311 545 155
Fax. +420 311 537 118
info@mc-bauchemie.cz


Copyright © 2010 - 2021 | Soubory | RSS kanál
www.mc-bauchemie.de :: www.mc-bauchemie.cz