Expozice Papilonia v hračkářství Hamleys v Praze

William Hamley začal psát příběh svého hračkářství v roce 1760 v Londýně. Jeho snem bylo mít nejzábavnější hračkářství na světě.  V centru Prahy v ulici Na Příkopě se v květnu 2016 otevřelo první hračkářství Hamleys ve střední Evropě. V Hamleys zábava začíná a nikdy nekončí!

Papilonia (motýlí dům) Vám nabídne nevšední zážitek ze setkání s exotickými motýly v jejich přirozeném prostředí. Jedná se o expozici o rozloze 150 m2, kde uvidíte motýly pocházející z džunglí a deštných pralesů Mexika, jižní Ameriky, jihovýchodní Asie, subsaharské Afriky či Austrálie.

Při výstavbě tohoto obrovského paludaria našly uplatnění i materiály MC-Bauchemie a to hlavně díky tomu, že jsme prokázali jejich zdravotní nezávadnost, nabídli kompletní portfolio pro vyřešení všech detailů a v neposlední řadě i díky velkému počtu referencí v oblasti modelace umělých skal a imitace přírodního kamene.

Byly použity osvědčené malty Oxal RM-H a Oxal RM-L, izolační stěrka ExpertProof a v oblasti pochozích částí expozice byl povrch zpevněn pryskyřicí MC-Floor TopSpeed SC.

Výsledek posuďte sami na následujících fotografiích.

Hamleys 01 Hamleys 02 Hamleys 03 Hamleys 04 Hamleys 05 Hamleys 06 Hamleys 07 Hamleys 08 Hamleys 09 Hamleys 10 Hamleys 11 Hamleys 12 Hamleys 13 Hamleys 14
---

Zpět výpis článků

AKTUÁLNĚ:

MC-Injekt 2133


Copyright © 2010 - 2022 | Soubory | RSS kanál
www.mc-bauchemie.de :: www.mc-bauchemie.cz