MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG je jedním z vůdčích mezinárodních výrobců stavební chemie a technologií. Skupina má sídlo v Bottropu a se svými 2 500 zaměstnanci je aktivní ve 40 zemích a již více než 50 let poskytuje řešení pro zušlechťování betonu a pro ochranu a údržbu staveb.

video MC Bauchemie

MC-Bauchemie s.r.o. má v ČR dvě samostatné odborné divize, divizi MC FOR CONCRETE INDUSTRY a divizi MC FOR INFRASTRUCTURE, INDUSTRY & BUILDINGS. Portfolio produktů naší divize MC FOR INFRASTRUCTURE, INDUSTRY & BUILDINGS najdete v jednotlivých sekcích těchto stránek.

V naší každodenní činnosti se snažíme vždy plnit naši firemní filozofii a nabízet Vám pouze ověřená a spolehlivá řešení.

BE SURE. BUILD SURE.

...celý článek

Aktuálně

MC-Waterstop

Do sortimentu našich výrobků jsme zařadili ucelený program hydroizolačních pásů do betonu pro ošetření pracovních, smršťovacích a dilatačních spár pod obchodním názvem MC-Waterstop. Jednotlivé výrobky najdete v části Produkty. Chystáme pro Vás také produktový prospekt.

Nové technologie

MC-Floor Screed - rychlý systém průmyslových podlah pro víkendové stavby

Společnost MC-Bauchemie vyvinula s produktem MC-Floor Screed nový systém průmyslových podlah, se kterým je možné podlahy ve výrobních zařízeních, skladové a logistické plochy, jízdní cesty atd. sanovat během jednoho dne, a po kterých se může po dalším jednom až dvou dnech opět jezdit. Další detaily v samotném článku.

Nové tradiční omítky bez obsahu cementu pro restaurování historických stavebních objektů

Společnost MC-Bauchemie vyvinula a nedávno uvedla na trh celosvětově první omítku bez obsahu cementu s regulací vlhkosti EXZELLENT historic a EXZELLENT historic Feinputz dopnila tak řadu tradičních historických omítek.

Rychlý kontakt

MC-Bauchemie s.r.o.

Skandinávská 990
CZ-267 53 Žebrák

Tel. +420 311 545 150
Fax. +420 311 537 118
info@mc-bauchemie.cz


Copyright © 2010 - 2017 | Soubory | RSS kanál
www.mc-bauchemie.de :: www.mc-bauchemie.cz