Výstavba polyfunkčního domu v ulici Bassova v Praze – netěsnosti

V současné době probíhá výstavba nového polyfunkčního domu v Praze v ulici Bassova. Dnes je zde velká základová jáma, kde docházelo k netěsnostem v oblasti styku masivních základových stěn a spodní desky, které znemožňovaly provádění izolatérských prací. Několik firem se zde pokusilo aplikovat různé ucpávkové hmoty tzv. expanzní pěny pro zastavení tlakové vody pronikající do stavební jámy. Žádný z těchto materiálů však nestihl rychle reagovat a průsak zatěsnit.

MC-Bauchemie navrhla použít velmi rychleragující injektážní pryskyřici MC-Injekt 2700 aplikovanou pomocí výkonné dvousložkové pumpy MC-I 700. Tyto injektážní práce provedla námi certifikovaná aplikační firma IZOSAN spol. s r.o. s potřebnými zkušenostmi pro tyto práce, která na první pokus zastavila tlakový průsak vody díky funkční a vysoce stabilní injektáži.

Díky tomuto včasnému zásahu se termín stavby neprodloužil a mohli pokračovat izolatérské práce.

Bassova01 Bassova02
---

Zpět výpis článků

AKTUÁLNĚ:

Aktualizace ke koronaviru: Schopnost dodávek zajištěna

Naše firma respektuje všechna současná zákonná nařízení vlády a také doporučení zdravotnických úřadů a učinila vedle rozsáhlých hygienických pokynů a pokynů pro chování další podniková opatření. Naše schopnost dodávek není omezena. Více v článku v sekci Nové technologie.


Copyright © 2010 - 2021 | Soubory | RSS kanál
www.mc-bauchemie.de :: www.mc-bauchemie.cz