MC-FastTape - nová řada produktů těsnících pásek

Nové těsnící pásky řady produktů MC-FastTape společnosti MC-Bauchemie se dají rychle a snadno použít při napojení stěny a podlahy a také u dělicích spár budov a u pracovních a dilatačních spár, a zaručují rychlý postup stavby a bezpečné utěsnění.

Nové pásky MC-FastTape sestávají z oboustranně rounem potaženého termoplastického elastomeru, a jsou trvale elastické, odolné proti přetržení, nepropustné pro vodu, ale přesto otevřené pro difúzi vodní páry. Kromě toho se vyznačují velmi vysokou odolností proti stárnutí a chemikáliím. Společnost MC nabízí s páskami pro utěsnění spár MC-FastTape s šířkou 300 a 500 mm pro použití u dělicích spár budov a u pracovních a dilatačních spár, také pásku pro utěsnění vydutých zaoblení včetně předem tvarovaných vnitřních a vnějších rohů pro napojení stěny a podlahy ve vnitřní a venkovní oblasti.

Pracovní a dilatační spáry

Nové pásky pro utěsnění spár MC-FastTape 300 a MC-FastTape 500 jsou obzvlášť vhodné pro utěsnění dilatačních spár u utěsnění stavebních objektů podle nové směrnice pro utěsňování DIN 18533. Tato směrnice požaduje, aby pásky pro utěsnění spár byly z obou stran zapuštěny minimálně 10 cm do těsnicí hmoty. Pro ulehčení nabízí obě těsnící pásky společnosti MC označení, se kterými je možné požadovanou minimální míru jednoduše dodržet. Páska MC-FastTape 300 nebo MC-FastTape 500 se uloží do první vrstvy utěsnění, a následně se uskuteční nanesení druhé vrstvy.

Napojení stěny a podlahy

Těsnící pásku pro utěsnění vydutých zaoblení MC-FastTape je možné aplikovat rychleji, bezpečněji a výhodněji z hlediska nákladů než minerální zaoblený vydutý přechod (fabión). Páska se uloží do první vrstvy izolační stěrky. Přitom doporučuje společnost MC uložení do bitumenových izolačních stěrek řady produktů Nafuflex, nebo do elastomerních izolačních stěrek řady produktů Expert Proof, protože je zde možné docílit nejlepší možné výsledky a nové pásky jsou ověřené v tomto izolačním systému. Od nákladného zkosení izolačních desek je kromě toho možné při použití MC-FastTape upustit. Nová skupina produktů kromě toho nabízí těsnící pásky v různých tvarech. MC-FastTape IE a MC-FastTape AE jsou předem tvarované vnitřní, případně vnější rohy, které se nechají zpracovávat s obzvláštní přesností rozměrů.

 

MC-FastTape 01

Těsnící páska MC-FastTape

MC-FastTape 02

Na pásce je vyznačeno překrytí 10 cm pro uložení do izolační stěrky

MC-FastTape 03

Izolace přechodu mezi stěnou a podlahou kombinací pásky MC-FastTape a izolační stěrky Expert Proof one

---

Zpět výpis článků

AKTUÁLNĚ:

MC-DUR LF 680


Copyright © 2010 - 2019 | Soubory | RSS kanál
www.mc-bauchemie.de :: www.mc-bauchemie.cz