MC-DUR 2095: Zušlechtění povrchu podlahových souvrství

Prevence před budoucím poškozením a sanací

Moderní ochranné podlahové systémy jsou vystaveny těm nejvyšším nárokům. Vedle celé řady technických parametrů a zajištění funkčnosti podlahy, vítězí v reprezentativních oblastech hlavně opticko-estetické hledisko. Udržení technické a optické dokonalosti podlahy vyžaduje její neustálé čištění a péči. Díky použití high-tech surovin a nanotechnologie byl se systémem MC-DUR 2095 vyvinut ten pravý produkt pro zušlechtění povrchu, který kombinuje brilantní povrch podlahy se silnou redukcí nákladů na její čištění.

Perfektní ochrana ve čtyřech variantách

Pro zušlechtění Vašich podlah vybírejte ze tří variant pro Vás optimální řešení. Perfektního matného vzhledu dosáhnete s MC-DUR 2095 M. O zvlášť lesklý vzhled podlahy se postará MC-DUR 2095 G. S MC-DUR 2095 F spojíte dlouhodobé zušlechtění povrchu podlahy s excelentním barevným ztvárněním. Pomocí systému MC-DUR 2095 ESD získáte perfektní podlahu s antistatickými vlastnostmi vhodnou i pro náročné požadavky elektronického průmyslu.

Všechny uvedené produkty se vyznačují velmi dobrou přídržností, vysokou tvrdostí povrchu, vynikajícími parametry při zpracování, nízkou spotřebou a tím finanční úsporou, difúzní otevřeností, což umožňuje jejich aplikaci i na vlhké podklady nebo podklady s očekávanou osmotickou zátěží. Všechny produkty jsou navíc UV-stabilní a jejich povrch má vynikající čistitelnost. Díky několika variantám máte navíc velikou variabilitu výsledného optického vzhledu podlahy. Volte mezi širokým spektrem možných barev v normálním i antistatickém provedení, či mezi matným a lesklým povrchem.

Se systémem MC-DUR 2095 pro zušlechtění povrchu nezvýšíte pouze optický vzhled Vaší podlahy, ale zároveň zredukujete intervaly čištění a snížíte tak náklady s tím spojené. Nečistoty jsou různé: od potravin, přes tuky, oleje nebo venkovní nečistoty až třeba po žvýkačky - MC-DUR 2095 dlouhodobě chrání a zjednodušuje čištění. Při speciálním čistícím testu MPI, kdy byla podlaha znečištěna 18 kritickými sunstancemi (např. olej, kafe, kečup, červené víno, žvýkačka, moč, krev atd.) získal systém MC-DUR 2095 170 bodů ze 180 možných a čistitelnost byla vyhodnocena jako „velmi dobrá"!

Podlaha s MC-DUR 2095 - 1

MC-DUR 2095 na podlaze bytu

Balkón chráněný systémem MC-DUR 2095

Balkón chráněný systémem MC-DUR 2095

Vynikající čistitelnost povrchu

Vynikající čistitelnost povrchu

---

Zpět výpis článků

AKTUÁLNĚ:

MC-Injekt 2133


Copyright © 2010 - 2022 | Soubory | RSS kanál
www.mc-bauchemie.de :: www.mc-bauchemie.cz