Ochrana záchytných jímek DYWIDAG funguje už řadu let

Společnost DYWIDAG PREFA a.s. Lysá nad Labem vyrábí již řadu let dešťové usazovací nádrže (DUN). Jsou to sedimentační nádrže s odlučováním ropných látek pro dešťové kanalizace dálnic, rychlostních komunikací a komunikací v ochranných pásmech vodních zdrojů. Jejich účelem je ochránit recipient před účinky ropných látek z provozu na komunikaci, zvláště v případech havárií, kdy jsou poškozeny automobily (uniká olej, benzín a nafta) nebo při porušení nákladu (poškození přepravní cisterny a obalů na ropné látky). 

Objekty jsou prefabrikované montované železobetonové nádrže. Sestavené z U-dílů, stropních desek, šachtové nástavby, vík a poklopů. Díly jsou vyrobeny z betonu třídy C 35/45 XF4. Jedná se o montovaný systém nádrží využívající patentované spoje DYWIDAG. Z důvodu snadného čištění je vnitřní povrch nádrže chráněn systémem MC-DUR VS.

Před aplikací ochranného systému se nejprve vnitřní povrch segmentů nádrží otryská vysokotlakým vodním paprskem. Poté se nanáší epoxidová transparentní penetrace MC-DUR 1277 WV a po vytvrdnutí dvojnásobná ochranný epoxidový nátěr MC-DUR VS ve speciálním odstínu RAL 6027.

Tento ochranný systém funguje spolehlivě již řadu let bez jakékoliv reklamace. Více informací o tomto systému najdete na stránkách výrobce www.dwpl.cz.

Dywidag 01 Dywidag 02 Dywidag 03 Dywidag 04 Dywidag 05 Dywidag 06 Dywidag 07 Dywidag 08 Dywidag 09 Dywidag 10 Dywidag 11 Dywidag 12
---

Zpět výpis článků

AKTUÁLNĚ:

MC-Injekt 2133


Copyright © 2010 - 2024 | Soubory | RSS kanál
www.mc-bauchemie.de :: www.mc-bauchemie.cz