Detail produktu

MC-DUR 111 D

Popis:
Vodou dispergovaný krycí nátěr na bázi epoxidové pryskyřice

Vlastnosti:
vodou dispergovaná, dvousložková epoxidová pryskyřice pro použití v průmyslu; přilnavý i na mírně vlhké minerální podklady (bez znaků viditelné povrchové vlhkosti); odolný proti působení vody, zředěným kyselinám a louhům, jakož i celé řadě organických chemikálií ( viz. tabulka chemických odolností); k dodání ve variantě transparentní impregnace a barevně pigmentovaného krycího nátěru; těžce hořlavý (třída B 1 dle DIN 4102)

Použití:
impregnace minerálních povrchů proti prašnosti (MC-DUR 111 D, transparent); krycí nátěr minerálních podkladů při zvýšeném mechanickém a chemickém zatížení s požadavky na odpovídající optické ztvárnění; krycí nátěr s odolností proti olejům a benzínu např. parkovací plochy, garáže, sklady, mycí linky apod.; určeno pro použití v průmyslu nebo srovnatelných oblastech; scénář expozice dle směrnice REACh: inhalace neustálá, zpracování

Balení:
10 kg a 30 kg párový obal

AKTUÁLNĚ:

Aktualizace ke koronaviru: Schopnost dodávek zajištěna

Naše firma respektuje všechna současná zákonná nařízení vlády a také doporučení zdravotnických úřadů a učinila vedle rozsáhlých hygienických pokynů a pokynů pro chování další podniková opatření. Naše schopnost dodávek není omezena. Více v článku v sekci Nové technologie.


Copyright © 2010 - 2022 | Soubory | RSS kanál
www.mc-bauchemie.de :: www.mc-bauchemie.cz